315 komentarzy | dodaj komentarz ›

2009-11-09, 00:00 | Po prostu życie

Czego kobiety nienawidzą u facetów?

kobiety  mężczyźni  związki  brud  nuda  niezdecydowanie 

kobiety, mężczyźni, związki, brud, nuda, niezdecydowanie, zdjęcie, fotografia
sxc.hu
Listę takich rzeczy można by rozwijać w nieskończoność, jest jednak kilka takich spraw, które działają na kobiety wyjątkowo silnie. Kiedy one zauważą to u faceta, to koniec, choćby miał miliony i był piękny jak upadły anioł, będzie miał przechlapane.

Zapachy spod pachy

Większość kobiet jest wrażliwa na zapachy. Co prawda zdarzają się takie, które uwielbiają gdy ich mężczyzna wtacza się do sypialni w rozchełstanym ubraniu, w jednym bucie, z papierosem przyklejonym do wargi, a wódką i potem jedzie od niego na kilometr, ale wierzcie mi, że to są wyjątki. Kobiety lubią facetów czystych i pachnących, jeśli mają ochotę na coś szorstkiego, takiego jak trzydniowy zarost, musi to być maksymalnie wystylizowane czyli przygotowane i wypielęgnowane po prostu. Zwykła zarośnięta gęba, która klei się od łoju nie przekona jej, a przeciwnie – wywoła obrzydzenie.

Nie powinien więc mężczyzna śmierdzieć, nawet trochę, bo to go dyskwalifikuje całkowicie. Trzeba się myć i koniec. Mycie się bądź nie mycie i zapach mają swoje dalsze konsekwencje. Raczej nie wypada pojawiać się w pobliżu jej łóżka w dwóch różnych skarpetach, w tym jednej noszonej już trzy dni, a drugiej noszonej tydzień, bo ona mało, że rozpozna po zapachu, ile czasu jest która skarpeta jest na nodze, to naturalnie wyrzuci nas za drzwi. Pół biedy, jeśli będą to drzwi do łazienki, gdzie będziemy mogli doprowadzić się do stanu używalności. Podobnie jak ze skarpetami, ma się sprawa z koszulą. Nie może mieć żółtych zakoli pod pachami, ani być wymięta na dole, od ciągłego wciskania jej w spodnie. To widać, choć nam wydaje się, że świetnie ukryliśmy jej brak świeżości.

Śmierdzący facet to koszmar i żadna kobieta nigdy nie wybaczy mężczyźnie „złego zapachu’.

Poczucie humoru


Różne bęcwały twierdzą, że kobiety nie mają poczucia humoru. Otóż mają, a w dodatku bywa ono ukryte dla osób postronnych, kiedy zaś się ujawnia, może okazać się zabójcze dla durniów i ludzi tego poczucia pozbawionych. Kobieta, miast ujawniać własne poczucie humoru, woli sprawdzać, jakie poczucie ma jej facet. Jeśli okaże się, że wybucha on śmiechem podczas oglądania niemieckich komedii, na pewno dogłębnie przemyśli sens trwania z nim w związku i sypiania w jednym łóżku.

Podobnie będzie, gdy zacznie jej imponować powtarzaniem kawałów drukowanych w „Playboyu”. To żenada, po której nie odbuduje się uczucie żadnej inteligentnej kobiety. Żeby imponować dziewczynie dowcipem, trzeba od czasu do czasu przeczytać coś innego niż ta szmata z gołymi babami, coś interesującego i błyskotliwego. Może nie zaraz Immanuela Kanta, ale choćby takiego Tyrmanda, no niech będzie „Życie towarzyskie i uczuciowe”. Człowiek dowie się z tej książki całego mnóstwa mądrych i praktycznych rzeczy na temat kobiet, a przy tym pozna metody działania pierwszego podrywacza powojennej Warszawy, bo takim właśnie facetem był autor tej książki. Wszyscy dzisiejsi rozśmieszacze silący się na iloraz i bon mot to mydło w porównaniu z tym człowiekiem.

Jeśli nie będziemy kobiety bawić, w dodatku bawić skutecznie, to ona nie wytrzyma naszego towarzystwa i jeszcze gotowa pójść w miasto i naopowiadać innym kobietom, jakiego to spotkała nudziarza i palanta. Nudy kobiety nie wybaczają tak samo, jak smrodu, a może nawet traktują nudziarzy gorzej niż śmierdzieli, bo tych pierwszych trudniej zawstydzić. Któż to bowiem jest – nudziarz? To pojęcie względne, przynajmniej dla samego nudziarza. Śmierdziel zaś to śmierdziel i koniec. Śmierdziela można wywalić za drzwi, a nudziarz nie wyjdzie za nie, bo nie będzie wiedział, o co chodzi. Przecież jest taki interesujący i fajny.

Niezdecydowanie


Czyli brak stanowczości. To jest jeszcze gorsze niż nudziarstwo i smród. Facet, który stoi przed wystawą sklepu z konfekcją i godzinę zastanawia się, którą koszulę sobie kupić, to koszmar. Rozpaczy malującej się w oczach człowieka, który nie wie jakie buty włożyć, nie wybaczy żadna kobieta. Podobnie jest z zakupami. To ona jest przyzwyczajona do tego, że marudzi i uważa to za zarezerwowany dla niej przywilej. Jeśli facet będzie próbował ją tego pozbawić, zrobi sobie z niej najgorszego wroga. Pewne rzeczy na tym świecie nie ulegają zmianie. Kobieta jest niezdecydowana i lekko nieuporządkowana, nawet wtedy gdy jest odwrotnie, a mężczyzna musi wykazywać się stanowczością i szybkim podejmowaniem decyzji, nawet jeśli ma z tym jakieś kłopoty. Zmiana tych ról prowadzi zawsze do cholernych kłopotów. Nikt nigdy nie uwierzy facetowi w to, że on tak po prostu już ma. Rozlazłość jest niemile widziana przez kobiety, a pod termin ten może być podciągnięte właściwie wszystko co nie jest jednoznaczną i szybko podjętą decyzją.

Tak, jak powiedzieliśmy na początku, lista rzeczy, które dyskwalifikują faceta w oczach kobiet może być wydłużana; te, które wymieniliśmy wydają nam się najistotniejsze i najczęściej doprowadzają do tego, że kobieta rezygnuje z dalszej znajomości.

SR

Komentarze (315)

 • Pierniczenie. Gówno prawda. Co za frustrat to pisał? To nie ma żadnej wartości merytorycznej, wątpię, żeby pisała to kobieta, raczej ograniczony facet, sądząc po stylu. Pośmiać się można xD
  Gabrysia 00:09 (09.11.2009)
 • sraty taty dupa w kraty,też mi nowości hehehe
  pablo 00:14 (09.11.2009)
 • przeczytałem kilka wersów i już widzę,że to szmira.szkoda czasu.
  Gość 00:19 (09.11.2009)
 • Autor: Myszkin

  Taa ? To ja sobie też jako facet rezerwuje prawo do bycia niezdecydowanym i tym mającym wątpliwości. I pierdzieli mnie to co jakaś wygodna, tępa pipka sobie o tym pomyśli.  "...i na złość kobietom zostanę gejem!" :dd

  Gość 00:37 (09.11.2009)
 • czy Wy nie widzicie,że ten artykuł jest napisany z jajem i przymrużeniem oka? :)
  gościóóów a 00:42 (09.11.2009)
 • najgorsi to są tzw. 'ciepłe kluchy', nieudacznicy i ciemniaki. o.
  ja wiem 00:43 (09.11.2009)
 • Co to za brednie? Co my faceci jakieś przyzwoitki? Kobieta to królowa, trzeba uważać! Gówno prawda, jak chcecie bądźcie takie, ale żaden facet z Wami nie wytrzyma. Wychodzi na to ,że my faceci to ograniczeni durnie ,którzy za wszelką cenę powinni wejść w tyłek kobiecie (w negatywnym tego słowa znaczeniu) aby ona łaskawie była zadowolona? To powodzenia .
  Hero 00:45 (09.11.2009)
 • Autor: Gość

  Autor:Autor: Myszkin

  Taa ? To ja sobie też jako facet rezerwuje prawo do bycia niezdecydowanym i tym mającym wątpliwości. I pierdzieli mnie to co jakaś wygodna, tępa pipka sobie o tym pomyśli.  "...i na złość kobietom zostanę gejem!" :dd  A w pupce to mam. A gejem nie zostanę bo się nim nie urodziłem. Co najwyżej zostanę sam.Jeśli nikomu nie będzie odpowiadać to kim jestem - trudno. Wolę być sobą.

  Gość 00:54 (09.11.2009)
 • kobiety też śmierdzą szczególnie między nogami i szczególnie kilka dni w ciągu miesiąca, bywają takie które nic nie mówią nic nie wiedzą nic nie potrafią interesujące się jedynie najbardziej prostymi rzeczami na tym świecie typu ubranie,kosmetologia,solar ia zwykłe półgłówki, może i zdecydowanie nie jest mocną stroną niektórych facetów ale jak gośćiu spotka tą jedyną to wówczas jest nader zdecydowany wniosek z tego taki że przywary facetów powstają wskutek beznadziejności kobiet.
  rocketmen 00:59 (09.11.2009)
 • Autor: ribena

  KTOKOLWIEK TO NAPISAL,JEST SUPER!!!!

  ZGADZAM SIE W 100%!!!

  MIALAM NUDZIARZA I SMIERDZIELA W JEDNEJ OSOBIE.

  TROCHE TO TRWALO,ALE POWIEDZIALAM DOSC!


  Widziały gały co brały.

  Gość 01:01 (09.11.2009)
1-10 z 315

Na żywo

 • nie wiem mnie to nie szokuje

  Gość 22:20 (15.02.2011)

  Trumny i modelki

 • Właśnie... ubranie przeznaczone dla studenta, którego nie może kupić :D hahaha

  Gość 15:46 (15.02.2011)

  Ubiór dla studenta

 • co za bzdurny tekst!!! autor chyba nie doczytał czym jest aseksualność!!!!!

  Gość 00:31 (13.02.2011)

  Może właśnie ty jesteś aseksualny?

 • Autor: 1410

  Autor:Autor: Pilot

  Za złomowe F-16 mogliśmy wyposażyć nasze wojsko w MiGi.Jeżeli kaczory czują wstręt do Rosji,to można było zamówić samoloty w Szwecji lub we Francji,ale u Europejskiego producenta.Chodzi o możliwość remontów w pobliskich bazach..F-16 bez bazy remontowej, pójdą szybko na zlom.Dla PiS-u nawet gówno amerykańskie uchodzi za złoto.


  Tyle tylko, że wszystkie wymienione przez ciebie konstrukcje mają wady:
  - Gripen jest samolotem stosunkowo młodym i niedopracowanym (vide samoistne katapultowanie pilota podczas ostrego manewru)
  - Rafale, ta konstrukcja jest używana jedynie przez Francję. Dlatego też uzbrojenie jakie przenosi, nie poraża (chodzi tu o wymienność rodzajów broni-np. amerykanskich pocisków sidewinder lub amraam)

  Gość 23:33 (12.02.2011)

  MIG-29, najlepszy samolot Układu Warszawskiego

 • Autor: matewek


  hahahah odwarzny sie znalazl, jesli masz 100lat to ok zwracam honor. ale jesli masz od 10-30lat nie pisz ze jestges taki NIEUSTRASZONY bo sie zdziwisz


  Nie piszę, że jestem nieustraszony. Po prostu horrory nie wywierają na mnie zamierzonego przez ich twórców wrażenia. Nawet podczas oglądania horroru, który jest powszechnie uznawany przez fanów za film najwyższej klasy nie czuję napięcia, rosnącej dramaturgii, ani nie wczuwam się w pieczołowicie budowany nastrój. Zamiast tego znajduję wiele niedoróbek, albo kuriozalnych (w założeniu twórców pewnie nieziemsko strasznych) scen, które mnie po prostu bawią do łez. W sumie to może nawet trochę żałuję bo (jak twierdzą moi znajomi - fani horrorów) omija mnie niezła rozrywka i kawałek dobrego kina, ale cóż wychodzi na to że ten gatunek sztuki po prostu nie jest dla mnie.

  Polecam Ci Hostel. Ale... Wiadom 22:27 (11.02.2011)

  Najlepsze horrory według mistrza Scorsese

 • Autor: .

  ...Co w tym przyjemnego?


  Orgazm jest przyjemny. Albo coś z Tobą nie tak.

  Gość 11:30 (10.02.2011)

  Seks dla świętego spokoju

 • Autor: Gość

  Autor:Autor: Malina

  dziewczyna aka "Aśka" w tym artyule powinna dostac w glupi leb,bo rzeczy ktore wygaduje w tym reportazu to jakies wierutne bzdury.W zyciu na zywo nie miala okazji ogladac tych jakze pieknych stworzen,a rzuca pod ich adresem same oszczerstwa.Logicznym jest tez ze ptasznik nie wyjdzie z toalety tylko po to zeby ugryzc taka panne w zakłaczona dupe...wiadomo ze ptaszniki nie lubia nadmiaru wody,sa tez za czyste zeby lazic po zasranych gnojem rurach....Ludzie ktorzy maja nieuzasadniony lek wobec pajakow (a juz tym bardziej jesli nie mieli z nimi stycznosci) sa posmiewiskiem...  malina to ty jestes posmiewiskiem i nienormalnym czlowiekiem, bo tylko taki moze pozytywnie wyrazac sie na temat hodowli pajakow - ptasznikow w domu. Jak pewnie wiesz - jak powinnas wiedziec - nie sa to bynajmniej domowe stworzenia i uzasadniony jest lek przed nimi. Zycze by to wlasnie ciebie taki jadowity ptasznik ugryzl w

  Anonymous 14:44 (09.02.2011)

  Po co ludzie hodują gady i pająki?

 • Jadowite węże? Przecież w Polsce nie można hodować jadowitych!!! Ten fakt tylko kity wciska, żeby ludzie mieli co czytać.

  Anonymous 14:42 (09.02.2011)

  Po co ludzie hodują gady i pająki?

 • Autor: anonim

  Duzo by o tym pisac...
  Mam 50 lat i wciaz lecze traumy powstale w dziecinstwie. Szkola, kolonie, rowiesnicy, dom rodzinny, molestowanie.
  Wtedy nie bylo psychologow itp w szkolach, nauczyciele z lapanki nieduoczeni z brakami dydaktycznymi wybierali sobie taka ofiare i dawali klasie jak na talerzu. Zwykle byla to osoba o ktora nikt sie nie upomnial, ktorej nikt nie obronil.

  zdziwisz się ale ale nadal nie ma żadnej pomocy i nauczyciele się nie zmienili, kur*** myślałem, że tylko ja mam takie przeżycia ale skoro jest o tym cały artykuł i większość rzeczy się zgadza... sam nie wiem czy się cieszyć, że nie jestem sam czy smucić, że nie jestem jakiś oryginalny... chociaż w sumie to nie powód do dumy ale wydaje mi się, że moje dzieciństwo to było piekło... ale chciałbym się uporać ze swoimi traumami przynajmniej tymi z dzieciństwa... a teraz jestem w liceum nie daje sobie rady wszystko się nawarstwia problemy

  Gość 23:18 (05.02.2011)

  Traumy z dzieciństwa

 • Wyglada to nieapetycznie. Takie akcje mozna promowac w inny, mniej razace oczy, sposob.

  ona 11:30 (05.02.2011)

  Towarzystwo Ochrony Zwierząt

Wcześniejsze komentarze