Moda

Wskazówki mody męskiej, które uczynią z ciebie mężczyznę

Istnieją pewne błędy, które mężczyźni popełniają bardzo często, jeśli chodzi o określenie ich stylu. Dziś przytoczymy kilka wskazówek na temat mody męskiej, które przydadzą ci się na więcej niż jednej okazji i przede wszystkim pomogą Ci wyglądać dobrze, choć nigdy nie należy zapominać, że najważniejsze jest, aby być sobą i czuć się dobrze.

1. Pożegnaj się z długimi skarpetkami – są po prostu niemodne i nieaktualne. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, powinieneś nosić ciemne skarpetki, białe są używane tylko do sportu. I nie zapominaj o częstej wymianie skarpetek na nowe, zwykle zdarza się, że jeśli są złej jakości, często się odbarwiają.

2. Posiadanie odpowiedniego garnituru – nagle pojawiają się zaręczyny lub musisz wybrać się do biura odpowiednio ubrany, ale twoje wymiary nie pasują do zwykłych garniturów. Proste, musisz mieć garnitur wykonany w twoim rozmiarze. A jeśli nie masz takiej możliwości finansowej, możesz kupić wygodny garnitur i zlecić wykonanie poprawek na miarę.

3. Nie miej obsesji na punkcie trendów – nie zawsze będziesz lubił nosić to samo, co modele, którzy chodzą po najsłynniejszych światowych wybiegach. Chyba że masz ponad 1.90 cm wzrostu i jesteś tak samo szczupły jak oni. Pamiętaj, że nie zawsze będziesz wyglądał jak manekiny wystawione w sklepach.

4. Nadaj priorytet długim rękawom – krótkie rękawy nigdy nie będą dobrą alternatywą, jeśli chcesz być dobrze ubrany lub masz na sobie garnitur. Zawsze lepiej jest nosić długie rękawy, a jeśli jest ci gorąco, możesz podwinąć rękawy, a to daje w sumie tysiąc punktów do wyglądu, uwierz mi.

Moda i aktualne trendy modowe

5. Dbaj o swoje buty – wśród kobiet istnieje słynne powiedzenie „Dobre buty zabiorą cię w świetne miejsca”, które powinno być powielane również wśród mężczyzn. Ważne jest, abyś nosił dobre buty, a także, abyś zawsze o nie dbał.

6. Koszulka polo z koszulą na wierzchu – jest to świetna opcja, jeśli zapniesz dwa pierwsze guziki koszuli i pozwolisz białemu polo być widocznemu na zewnątrz. Do tego można dodać kilka delikatnych akcesoriów.

Similar Posts